SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
350 000 €
(6 863 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
51 м²
Rua de Marcos Marreiros, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно51 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

1 Bedroom Apartment with a Soul in the Heart of Lisbon
Discover a refuge of charm and style in the pulsating historic center of Lisbon.
This fully rem...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 158дана
Ажурирано: 158дана

Локалитети

Rua de Marcos Marreiros, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CASABLANCA - Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству