SUPA24
943 000 €
(8 200 € / м²)
Распродаја
2
2+
115 м²
Calçada da Quintinha, Lisboa

спаваћа соба2
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Spacious 2 bedroom flat with balcony, storage room and 2 parking spaces. With a gross construction area of 159sqm, this flat has an entrance hall, a ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подОтворени животни просторБезбедностВисоки плафониПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 177дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Calçada da Quintinha, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

RealFolio

Слични огласи

Слично у иностранству