SUPA24
Остало
Остало
Остало
890 000 €
(8 165 € / м²)
Распродаја
2
2+
109 м²
Rua Fernando Palha, Lisboa

спаваћа соба2
равно109 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

T2 / River View / Terrace / Luxury / Prata Riverside Village Condominium Furnished two bedroom flat with river views and a 64 square metre terrace, lo...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледНамештенОтворени животни просторКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 181дана
Ажурирано: 54дана

Локалитети

Rua Fernando Palha, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Remax Prestige

Слични огласи

Слично у иностранству