SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 850 000 €
(9 635 € / м²)
Распродаја
4
2+
192 м²
Rua Almeida Brandão, Lisboa

спаваћа соба4
равно192 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

4-Bedroom apartment with two parking spaces and elevator with 205 sq m of gross area, located at Rua Almeida Brandão, Lapa. 5 min walking from future ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подСпратОтворени животни просторОдвојена кухињаКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 177дана
Ажурирано: 50дана

Локалитети

Rua Almeida Brandão, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству