SUPA24
Остало
Остало
Остало
927 000 €
(7 357 € / м²)
Распродаја
3
2+
126 м²
Rua Particular RTP da Alameda das Linhas de Torres, Lisboa

спаваћа соба3
равно126 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3 Bedroom flat with 125126sqm, balcony of 12sqm and 2 parking spaces, inserted in a new residential development to be born in Campo Grande. A modern a...

Друго
Старост понуде: 177дана
Ажурирано: 57дана

Локалитети

Rua Particular RTP da Alameda das Linhas de Torres, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству