SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 516 925 €
(8 244 € / м²)
Распродаја
3
2+
184 м²
Ciclovia Alameda das Linhas de Torres, Lisboa

спаваћа соба3
равно184 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

3 Bedroom apartment with 182 sq m with balcony of 40 sq m and 2 parking places, inserted in the development Campo Novo. A real estate project with a ...

Друго
Старост понуде: 180дана
Ажурирано: 53дана

Локалитети

Ciclovia Alameda das Linhas de Torres, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству