SUPA24
Остало
Остало
Остало
710 000 €
(7 889 € / м²)
Распродаја
2
2+
90 м²
Calçada da Quintinha, Lisboa

спаваћа соба2
равно90 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2 Bedroom apartment with Terrace, Suite & 2 parking spaces in Campolide, Lisboa Campolide Residences is a new development in the heart of Campolide, ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледДрвени подОтворени животни просторКухињски апаратиВисоки плафониПриродно светло

Друго
Старост понуде: 177дана
Ажурирано: 166дана

Локалитети

Calçada da Quintinha, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

SottoMayor Properties

Слични огласи

Слично у иностранству