SUPA24
Остало
Остало
Остало
699 640 €
(6 927 € / м²)
Распродаја
2
1
101 м²
Rua Primeiro de Maio, Lisboa

спаваћа соба2
равно101 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Buy the 2 Bedroom Apartment of Your Dreams in Dubai! Luxury, modernity and comfort in one of the most stunning destinations on the planet. High profit...

Друго
Старост понуде: 176дана
Ажурирано: 49дана

Локалитети

Rua Primeiro de Maio, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству