SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 330 000 €
(8 313 € / м²)
Распродаја
6+
2+
160 м²
Rua de São Bento, Lisboa

спаваћа соба6+
равно160 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Renovated 3-Bedroom Apartment with Private Patio - Rua de São Bento, Lisbon

This stunning 3-bedroom apartment, spanning 160 m² and fully renovated, o...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 201дана
Ажурирано: 164дана

Локалитети

Rua de São Bento, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Baerz & Co Luxury Homes International

Слични огласи

Слично у иностранству