SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 050 000 €
(7 500 € / м²)
Распродаја
5
2+
140 м²
Rua Custódio Vieira, Lisboa

спаваћа соба5
равно140 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This 3-bedroom apartment, located on the 3rd floor full of light, in a building with an elevator, stands out for its abundant natural light and excell...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 202дана
Ажурирано: 165дана

Локалитети

Rua Custódio Vieira, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Baerz & Co Luxury Homes International

Слични огласи

Слично у иностранству