SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
500 000 €
(10 638 € / м²)
Распродаја
2
1
47 м²
Rua Maria da Fonte, Lisboa

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Renoviertes 1-Zimmer-Apartment mit wunderschöner Terrasse im Zentrum von LissabonBeschreibung:- Komplett renovierte Wohnung im Zentrum von São Paulo.-...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 279дана
Ажурирано: 279дана

Локалитети

Rua Maria da Fonte, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IN YOUR CORNER

Слични огласи

Слично у иностранству