SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 000 000 €
(8 065 € / м²)
Распродаја
3
2+
124 м²
Rua Doutor Gama Barros, Lisboa

спаваћа соба3
равно124 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A three-bedroom apartment in Campo Grande? Tell me more!

Of course! This 130 m² apartment offers the ideal combination of space, comfort, and locat...

Друго
Старост понуде: 295дана
Ажурирано: 241дана

Локалитети

Rua Doutor Gama Barros, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KW Select

Слични огласи

Слично у иностранству