SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 050 000 €
(9 951 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
206 м²
Praça Marechal Humberto Delgado, Lisboa

спаваћа собаatypical
равно206 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

A 3-bedroom apartment with a terrace in a new development with a garden and swimming pool next to the Zoo. The living room and the three bedrooms, all...

Друго
Старост понуде: 414дана
Ажурирано: 50дана

Локалитети

Praça Marechal Humberto Delgado, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BARNES Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству