SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
360 000 €
(3 711 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
97 м²
Rua Voz do Trabalhador, Lagos

спаваћа собаatypical
равно97 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Entdecken Sie diese charmante 2-Zimmer-Wohnung im ersten Stock eines 1997 erbauten Gebäudes in Odiáxere, Lagos eine ruhige Wohngegend.
Die Wohnung wur...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rua Voz do Trabalhador, Lagos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Villas Key - Mediação Imobiliária, Lda

Слични огласи

Слично у иностранству