SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
795 000 €
(8 736 € / м²)
Распродаја
2
2+
91 м²
Rua Mercado de Levante, Lagos

спаваћа соба2
равно91 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

DIE IMMOBILIE
Erdgeschosswohnung mit 2 Schlafzimmern in der exklusiven Dona Maria Residence in Lagos, mit Blick auf den Fluss und die Marina von einer...

Друго
Старост понуде: 49дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Rua Mercado de Levante, Lagos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

M I PROPERTIES

Слични огласи

Слично у иностранству