Листа понуда
44
44
44
439 000 €
(3 628 € / м²)
Распродаја
3
2+
121 м²
Rua do Moinho do Azeite, Lagos
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
121 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
There are homes that can be explained, and there are homes that must be felt.
This three-bedroom apartment with 121 sqm and a pleasant terrace, locat...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
91дана
Ажурирано:
27дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua do Moinho do Azeite, Lagos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Nações
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Nações