SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
580 000 €
(5 524 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
105 м²
Rua Baden powell, Lagos

спаваћа собаatypical
равно105 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2 bedroom flat with 106 m2 and balcony with 32 m2, in a new development, in Lagos.
DOMUS, is a new development located in Lagos, 5 minutes from Porto ...

Друго
Старост понуде: 126дана
Ажурирано: 60дана

Локалитети

Rua Baden powell, Lagos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству