SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
140 000 €
(7 368 € / м²)
Распродаја
1
1
19 м²
Rua dos Pescadores, Lagoa

спаваћа соба1
равно19 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Eingebettet in die malerische Stadt Lagoa bietet dieses atemberaubende Apartment mit einem Schlafzimmer eine perfekte Mischung aus modernen Annehmlich...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 495дана
Ажурирано: 495дана

Локалитети

Rua dos Pescadores, Lagoa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

skandiamaklarna

Слични огласи

Слично у иностранству