SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 350 000 €
(9 926 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
136 м²
Rua de Vale do Milho, Lagoa

спаваћа собаatypical
равно136 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

3 bedroom flat with 136 m2, a terrace of 72 m2 and rooftop of 119m2, inserted in a luxurious resort located near the beach and close to golf courses i...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua de Vale do Milho, Lagoa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству