SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
150 000 €
(3 409 € / м²)
Распродаја
1
1
44 м²
Rua dos Combatentes, Lagoa

спаваћа соба1
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

We present this 1-bedroom apartment (Unit C) located on the first floor, with stair access, set in a well-located building with good sun exposure.

Th...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Rua dos Combatentes, Lagoa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Azor

Слични огласи

Слично у иностранству