SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
415 000 €
(5 390 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
77 м²
Rua de Vale do Milho, Lagoa

спаваћа собаatypical
равно77 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Entdecken Sie diese exklusive Einzimmerwohnung in der renommierten Siedlung The Court Carvoeiro, an einem der begehrtesten Standorte der Algarve.
Mit ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаСпратКухињски апаратиБезбедностНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 79дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua de Vale do Milho, Lagoa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

VD - Venda Direta Mediação Imobiliária, Lda

Слични огласи

Слично у иностранству