SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 350 000 €
(9 783 € / м²)
Распродаја
3
2+
138 м²
Rua de Vale do Milho, Lagoa

спаваћа соба3
равно138 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3-Bedroom apartment with 137 sqm with a terrace of 56sqm and a rooftop of 131sqm of inserted in a luxurious resort located near the beach and close to...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледСпратОтворени животни просторВисоки плафониПриродно светло

Друго
Старост понуде: 181дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Rua de Vale do Milho, Lagoa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству