SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
295 000 €
(3 471 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
85 м²
Beco da Ramalheira, Ílhavo

спаваћа собаatypical
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Doppelhaus mit zwei Schlafzimmern - Platz, Licht und Komfort im Zentrum von Ílhavo
Doppelhaus-Wohnungen mit zwei Schlafzimmern in RIA PRIME zeichnen s...

Друго
Старост понуде: 36дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Beco da Ramalheira, Ílhavo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Arcada Glicínias

Слични огласи

Слично у иностранству