SUPA24
Остало
Остало
Остало
262 500 €
(2 734 € / м²)
Распродаја
2
1
96 м²
Rua São João de Brito, Ílhavo

спаваћа соба2
равно96 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This elegant two-bedroom apartment, located on the ground floor, stands out for its modern and functional design, providing a comfortable and welcomin...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторПриродно светло

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Rua São João de Brito, Ílhavo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству