SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
310 000 €
(3 163 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
98 м²
Rua da Moura, Guimarães

спаваћа собаatypical
равно98 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excellent opportunity to acquire a modern 3 bedroom flat, currently in the initial stages of construction, inserted in a contemporary building with el...

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 72дана

Локалитети

Rua da Moura, Guimarães
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству