SUPA24
Остало
Остало
Остало
269 000 €
(3 165 € / м²)
Распродаја
3
2+
85 м²
Rua Santa Joana, Gondomar

спаваћа соба3
равно85 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This 3 bedroom apartment, located on the 2nd floor of a quiet building (no elevator), offers an excellent combination of comfort, functionality and lo...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 67дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

Rua Santa Joana, Gondomar
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству