SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
455 000 €
(7 583 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
60 м²
Rua Santa Luzia, Funchal

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de tipologia T1 localizado em Santa Luzia.
É composto por uma sala de estar e jantar, uma cozinha open space, um quarto de dormir, uma WC ...

Друго
Старост понуде: 39дана
Ажурирано: 39дана

Локалитети

Rua Santa Luzia, Funchal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Imokantus

Слични огласи

Слично у иностранству