SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
360 000 €
(233 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
1.542 м²
Caminho do Engenho Velho, Funchal

спаваћа собаatypical
равно1.542 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

We present THE HILLS, a new and exclusive private condominium located in the prestigious Virtudes area of Funchal. With stunning views over the Atlant...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПогледПриродно светло

Друго
Старост понуде: 254дана
Ажурирано: 39дана

Локалитети

Caminho do Engenho Velho, Funchal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IMOCABRERA - Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству