SUPA24
Остало
Остало
Остало
120 000 €
(1 290 € / м²)
Распродаја
2
1
93 м²
Figueira da Foz

спаваћа соба2
равно93 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

DB3976 - For sale in a building of only 4 fractions, with an apartment per floor, T2 on the 2nd floor to remodel, in the Center of Figueira da Foz, ne...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Figueira da Foz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Claro Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству