SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
254 000 €
(2 674 € / м²)
Распродаја
2
1
95 м²
Rua do Cego, Figueira da Foz

спаваћа соба2
равно95 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ MAIO 2026 Apartamento T2 com área total de 95 metros quadrados situado em Buarcos, na Figueira da Foz. Zona com boas acessibili...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua do Cego, Figueira da Foz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Domus RS | Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству