SUPA24
Остало
Остало
Остало
297 500 €
(2 399 € / м²)
Распродаја
3
2+
124 м²
Rua Rancho das Cantarinhas, Figueira da Foz

спаваћа соба3
равно124 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

I present to you this 3-bedroom apartment located on the 1st floor, in excellent condition and just a few minutes from the beach in Buarcos. In additi...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратТерасаКаминДрвени подКухињски апаратиБојлер

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 57дана

Локалитети

Rua Rancho das Cantarinhas, Figueira da Foz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Expertimo

Слични огласи

Слично у иностранству