SUPA24
Остало
Остало
Остало
505 000 €
(5 430 € / м²)
Распродаја
2
2+
93 м²
Rua José Ricardo Samora Barros, Faro

спаваћа соба2
равно93 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Stunning T2 Apartment with Private Terrace at Panoramic Pool Faro Residences We are delighted to present this magnificent T2 apartment, featuring a s...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторКухињски апаратиПриродно светлоВисоки плафониДрвени подНакон реконструкцијеМодерни стилНамештенПоглед

Друго
Старост понуде: 173дана
Ажурирано: 47дана

Локалитети

Rua José Ricardo Samora Barros, Faro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Portugal Prestige Properties

Слични огласи

Слично у иностранству