SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
449 000 €
(3 563 € / м²)
Распродаја
5
1
126 м²
Rua 23, Espinho

спаваћа соба5
равно126 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this spacious and bright 5-bedroom apartment, located on the 2nd floor of a building with an elevator, in a quiet area of ​​Espinho. Ideal fo...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua 23, Espinho
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Realty ONE Group Start

Слични огласи

Слично у иностранству