SUPA24
Остало
Остало
Остало
250 000 €
(3 247 € / м²)
Распродаја
2
2+
77 м²
Autoestrada da Beira Interior, Entroncamento

спаваћа соба2
равно77 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

2 bedroom apartment under construction - NEW APARTMENTS under CONSTRUCTION - first phase Fraction E Block B We present a must-see project! In its firs...

Друго
Старост понуде: 26дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Autoestrada da Beira Interior, Entroncamento
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству