SUPA24
96 000 €
(914 € / м²)
Распродаја
2
1
105 м²
Rua do Passo, Elvas

спаваћа соба2
равно105 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

There is an excellent opportunity to acquire a 2 bedroom apartment located in the area of Fonte Nova, in Elvas, a quiet and very sought-after resident...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rua do Passo, Elvas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству