SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 190 000 €
(6 263 € / м²)
Распродаја
4
2+
190 м²
Rua Mestre Acácio, Coimbra

спаваћа соба4
равно190 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This extraordinary four-bedroom flat stands out for its size, privacy and features that are truly rare on the market. It is part of one of the most pr...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаДрвени подКаминВисоки плафониПогледОдвојена кухиња

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Rua Mestre Acácio, Coimbra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Nobre

Слични огласи

Слично у иностранству