SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
182 500 €
(2 098 € / м²)
Распродаја
2
2+
87 м²
Rua Manuel de Almeida e Sousa, Coimbra

спаваћа соба2
равно87 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this charming 2-bedroom home located in the desirable União das Freguesias de Eiras e São Paulo de Frades, Coimbra. Priced at 182,500, this p...

Друго
Старост понуде: 27дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Rua Manuel de Almeida e Sousa, Coimbra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Académica

Слични огласи

Слично у иностранству