Листа понуда
16
16
16
295 000 €
(3 642 € / м²)
Распродаја
3
2+
81 м²
Rua Verde Pinho, Coimbra
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
81 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
For Sale | 3+1 Bedroom Apartment with Garage on Rua Verde Pinho in Coimbra
Located on Rua Verde Pinho in the heart of the Norton de Matos neighborhoo...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
35дана
Ажурирано:
35дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Verde Pinho, Coimbra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Nobre
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Nobre