Листа понуда
28
28
28
435 000 €
(4 143 € / м²)
Распродаја
3
2+
105 м²
Rua Augusto Marques Bom, Coimbra
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
105 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
3-bedroom apartment located on the first floor of Rua Augusto Marques Bom, in Vale das Flores, Coimbra.
The building has an elevator, and the apartme...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
36дана
Ажурирано:
14дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Augusto Marques Bom, Coimbra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Plano
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Plano