SUPA24
Остало
Остало
Остало
395 000 €
(3 135 € / м²)
Распродаја
3
2+
126 м²
Praça 1.o de Maio, Castro Marim

спаваћа соба3
равно126 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3 Bedroom duplex flat of new construction, spread over the 2nd floor and attic of the Casas de Alcaria Building, in Altura, Castro Marim. With a livi...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Praça 1.o de Maio, Castro Marim
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству