SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
235 000 €
(3 456 € / м²)
Распродаја
2
1
68 м²
Autoestrada da Costa do Estoril, Cascais

спаваћа соба2
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

 Apartamento de 3 assoalhadas remodeladas, localizado no bairro da Torre emCascais.O imóvel fica num 1ºandar em prédio de 3 andares sem elevador, com ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 492дана
Ажурирано: 492дана

Локалитети

Autoestrada da Costa do Estoril, Cascais
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству