SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
650 000 €
(3 081 € / м²)
Распродаја
5
2+
211 м²
Rua de São Nicolau, Cascais

спаваћа соба5
равно211 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Duplex flat on the top floor of a small 3 storey building, with well organised condominium, recently painted and refurbished. There is no lift.
The fl...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратКаминПогледОтворени животни просторОдвојена кухињаТуш кабинаПриродно светло

Друго
Старост понуде: 493дана
Ажурирано: 492дана

Локалитети

Rua de São Nicolau, Cascais
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Lux

Слични огласи

Слично у иностранству