SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
245 000 €
(17 500 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
14 м²
Praça do Junqueiro, Cascais

спаваћа собаatypical
равно14 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in the prestigious Praça do Junqueiro, just a few minutes from Carcavelos Beach, this is the last available T0 apartment for sale out of a tot...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Praça do Junqueiro, Cascais
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Dreamline

Слични огласи

Слично у иностранству