SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
4 500 000 €
(21 739 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
207 м²
Rua Alexandre Herculano, Cascais

спаваћа собаatypical
равно207 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

4-Bedroom apartment in the prestigious One Living condominium, in the Bairro do Rosário, 350 meters from the sea.
With a construction area of 395 m2, ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледТерасаКухињски апаратиБојлерМашина за прање вешаБезбедностВисоки плафониПриродно светло

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Alexandre Herculano, Cascais
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SETTLERS Realty

Слични огласи

Слично у иностранству