Листа понуда
38
38
38
1 298 000 €
(4 807 € / м²)
Распродаја
5
2+
270 м²
Estrada de Manique, Cascais
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
5
равно
270 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT584962
Development under construction Condominium Casas manare
Discover the comfort and elegance of this 427m2 villa.
Wi...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
А - Изузетно економичан
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
70дана
Ажурирано:
70дана
Пријави оглас
Локалитети
Estrada de Manique, Cascais
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.