SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 550 000 €
(8 908 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
174 м²
Rua Luís Marques, Cascais

спаваћа собаatypical
равно174 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

The property comprises a spacious living room, four bedrooms, four bathrooms, a terrace, and a private-use garden, offering maximum comfort and privac...

Друго
Старост понуде: 114дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Rua Luís Marques, Cascais
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RODOLFO NATÁRIO - Casas São Paixões

Слични огласи

Слично у иностранству