SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
360 000 €
(3 214 € / м²)
Распродаја
3
2+
112 м²
Caminho Preces, Câmara de Lobos

спаваћа соба3
равно112 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

We present this 3-bedroom apartment located in Câmara de Lobos, an excellent option for those seeking comfort, good living areas and a practical locat...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Caminho Preces, Câmara de Lobos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Prestige

Слични огласи

Слично у иностранству