Листа понуда
28
28
28
349 000 €
(8 116 € / м²)
Распродаја
1
1
43 м²
Avenida Central, Braga
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
43 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT588838
Strategically Located 1-Bedroom Apartment in the Centre of Braga!
This apartment is part of a luxury building, f...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Б - Веома економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida Central, Braga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.