SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
339 000 €
(3 767 € / м²)
Распродаја
4
2+
90 м²
Rua de Rebanhos, Braga

спаваћа соба4
равно90 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT588628

Apartamentos T2 Novos à Venda em Braga – Edifício S. Tiago | Tenões

Descubra os novos apartamentos T2 do exclusi...

Друго
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Rua de Rebanhos, Braga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Guimarães

Слични огласи

Слично у иностранству