SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
359 900 €
(2 790 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
129 м²
Travessa da Poça, Braga

спаваћа собаatypical
равно129 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

️ 3 bedroom apartment located in Rua Amália da Costa Lima, a quiet extremanete area and, at the same time, just 5 minutes from the city center, less t...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Travessa da Poça, Braga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RE/MAX Move

Слични огласи

Слично у иностранству